WhiteEaglePL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WhiteEaglePL

2010
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nie oceniaj foki po wyglądzie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty
PisanieTemat: Nie oceniaj foki po wyglądzie   Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty14/11/2010, 19:50

Powiem tak:
Nie żywię do nikogo urazy, byłem w clanie, a nazajutrz mnie nie ma.
Nie odszedłem sam, bo nie jestem taki głupi, przecież tyle co ja włożyłem w ten clan to chyba nikt oprócz bielasa nie włożył.
Nie złoże ponownie podania, wiem bielas co na mnie mówiłeś.
Chciałem znowu dojść ale bielas nie potrafił się pogodzić z tym że mnie nie ma. Chociaż sam nie wiem, oceniam sytuację na podstawie słów 2 kolesi którzy to słyszeli.
Nie obraziłem się o nic i sam nie odeszłem (o TopPosters czy coś) bo to było
Cytuję:
"wsadź se tą kreatyne w dupe"
"z debilami nie gadam"
"ortix to frajer"
"mam go w dupie"
"ortix myśli że jest jakiś guru, a i tak się nie nadaje"
"już mam go w dupie i nie obchodzi mnie tej jebany ortix co myśli że jest prze chuj"
(to tylko niektóre z nich)

Po tych słowach nie wrócę, nie ze robię wam laskę czy coś, ale bielas powinien najpierw się dopytać co zaistniało, a nie coś sobie wmawiać. Powody nie składania ponownego podania:
- bielas zrobił się egoistą nie liczy się z nikim. "...ale ja nie będę korzystał więc usunę"
- jako szef regularnie naruszał regulamin który pierwej sam zaakceptował
- bezpodstawne wyzwiska w moją stronę
- nie chce mi się wymieniać więcej (nie wykluczam że może nie być więcej powodłów)

Nie sadze że to ma mieć wpływ na przyjaźń naszą (w sensie całej ulicy). Wiem że za to że jakimś cudem znalazłem się poza rejonami klanu, będzie cię mnie nienawidzić czy coś ale powinniście być na tyle rozsądni żeby mi wierzyć, bo myślę że nawet jeśli sam bym dobrowolnie opuścił szeregi tego clanu to byłe by moja decyzja i nikt ani nic nie mogło by mi tego zabronić. Tak więc nie widzę powody dla jakiego ktokolwiek miał by się tu obrażać. Więc żegnam, może coś się tu zmieni a może nie. Śmiało piszcie co o mnie sądzicie albo jakieś inne zimne fakty mile widziane.
Powrót do góry Go down
KoSZaTniK

KoSZaTniK


Liczba postów : 24
Data rejestracji : 14/10/2010
Wiek : 32
Skąd : Tychy

Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty
PisanieTemat: Re: Nie oceniaj foki po wyglądzie   Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty14/11/2010, 21:34

Ortix dla mnie jesteś spoko gość, ja nic o tobie nie mówiłem. A tak wogule o co poszło Question Bo za bardzo nie czaję tej gadki jak i również tego, że Cucu nie ma w clanie. No affraid
Powrót do góry Go down
ProBielas
Admin
ProBielas


Liczba postów : 74
Data rejestracji : 04/10/2010
Wiek : 31
Skąd : Tarnów

Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty
PisanieTemat: zal    Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty14/11/2010, 22:54

Cytat :
"wsadź se tą kreatyne w dupe"
"z debilami nie gadam"
"ortix to frajer"
"mam go w dupie"
"ortix myśli że jest jakiś guru, a i tak się nie nadaje"
"już mam go w dupie i nie obchodzi mnie tej jebany ortix co myśli że jest prze chuj"
(to tylko niektóre z nich)
zal cie ja tak nie mówiłem mam światków fafa se coś na zmyślał i poleciał do ciebie bo ja mówiłem ze wali mnie to poszedłeś trudno fafa więcej dokłada nisz mówi prawdy

Bastek był na vt ryjek i inni

a zresztą ciebie to już nie obchodzi obrażaj się
Neutral No
a w sprawie Kreatyny cytat fafy: a co zrobisz jak ortix przyjdzie po kreatynę
mój cytat: przyjdzie to mu dam .
fafa więcej do kłada nisz prawdy mówi.
fafa tez święty nie jest on na ciebie napierdalał

i zapamiętaj sobie ja nikogo nie wywalałem !!! ( powiedziałeś ze to MyPLS ok wywaliłem go ale ty nie szczeliłeś focha zmieniam klan, ja cie nie trzymam i nie interesuje mnie to gdzie pójdziesz ).


a poszło oto ze jarek nasz kochany obraził się na mnie i twierdzi ze ja coś usunąłem jakieś (top poster) ja nic nie usuwałem miałeś jakiś błąd czy coś i już że ja coś usunąłem bo zazdrościłem czy jakoś tak No


nQ.
Powrót do góry Go down
https://whiteeaglepl.forumpolish.com
ProBielas
Admin
ProBielas


Liczba postów : 74
Data rejestracji : 04/10/2010
Wiek : 31
Skąd : Tarnów

Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty
PisanieTemat: wow   Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty14/11/2010, 23:08

i wszystko o jakąś jebaną grę i stronę No No No Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry Go down
https://whiteeaglepl.forumpolish.com
Go??
Gość




Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty
PisanieTemat: !!!   Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty15/11/2010, 00:28

Lol ja się wcale na nikogo nie obrażam. Może fafa coś zmyślił i tak mnie to nie obchodzi, o nic się nie obraziłem jasne?
Po prostu patrze nie ma mnie w clanie, sam nie wyszedłem przecież tyle co ja wjebałem ptk i pracy w ten klan to kurwa daj spokój.
Ja donikogo nie mam żalu, usłyszałem tylko że na mnie napierdalasz ale to nie o to poszło, ani o jakieś głupie top posters. Przecież jak bym się obraził czy sam poszedł to bym napisał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty
PisanieTemat: !!!   Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty15/11/2010, 00:32

P.S nie mowilem jednoznacznie ze to myPLS
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty
PisanieTemat: !!   Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty15/11/2010, 00:38

Tamat zamknięty wszystko sięwyjaśniło...

Status:
Ortix = Fanatic
Cucu = nie wiadomo
Ogólny wynik = zgoda
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty
PisanieTemat: Re: Nie oceniaj foki po wyglądzie   Nie oceniaj foki po wyglądzie Empty

Powrót do góry Go down
 
Nie oceniaj foki po wyglądzie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WhiteEaglePL :: inne-
Skocz do: